Nasıl Çalışır?

ONLİNE FORMA TASARLA

2002 yılından bugüne İzmir'de yurtiçi ve uluslararası müşterilerine hizmet veren firmamız, Takım Sporları markasıyla online forma tasarım uygulaması ve sistematik forma üretim bandıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Üretimini hem kendi tesislerinde hem de anlaşmalı markalarla yürüten Takım Sporları kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla ve müşteri odaklı felsefesiyle sizlere hizmet vermektedir.

TAKIM SPORLARI online forma tasarım uygulaması ile formanızı tasarlamak her zamankinden daha kolay...

Takım Sporları online forma tasarım uygulamasıyla türünün en gelişmiş seçeneklerini sunan sistemiyle ilgili spor branşında, yüzlerce model arasından takımınıza en uygun seçenekleri forma, şort ve çorabı istediğiniz renklerde kombinleyerek online forma siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Futbol, basketbol, voleybol, hentbol gibi takım sporu branşlarında tecrübeli tasarımcılarımız tarafından özel dizayn edilen forma modelleri arasından tercih ederek dilediğiniz formayı tasarlamaya başlayabilirsiniz. Formanızı dilerseniz tek üst, dilerseniz şort (kaleciler için eşofman) seçenekleriyle ve çorap ekleyerek baştan aşağı takım oluşturarak tam bir spor forması meydana getirebilirsiniz.

Takım Sporları özel renk paleti ile seçtiğiniz formanın ana hatlarını ve detaylarını dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. Takım Sporları online forma tasarım uygulaması size yaka modeli, ribana, uzun veya kısa kol seçenekleri arasından farklı seçenekler sunar. Forma tasarımınıza göğüs, sırt ve şort bölümleri için sponsor yazı ve reklam görselleri ekleyebilirsiniz. Bunun yanında formanızın numara ve oyuncu isimleri için özel seçilmiş forma tasarımınıza uygun yazı karakterleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte herhangi bir numara ve isim girmeden de siparişini tamamlayabilirsiniz.

Takım Sporları online forma tasarım uygulaması sipariş aşamaları arasında mevcut olan alanları doldurarak; her oyuncuya ayrı ayrı isim numara ve beden bilgisi yazarak forma tasarımlarınızı kişiselleştirmeniz mümkün hale getirilmiştir. Böylece formanızı baştan aşağı istediğiniz gibi tasarlayarak TAKIM SPORLARI'nın sizin için hazırlaması için siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Haydi hemen formanızı tasarlamaya başlayın.

ADIM ADIM FORMANIZI TASARLAYIN

Takım Sporları online forma tasarım uygulaması ile dilediğiniz formayı tasarlamak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir

Adım 1- Branşınızı Seçin

Herşeyden önce ilk aşama olarak, takimsporlari.com sitesinde yer alan takım sporu branşları içerisinden tercih ettiğiniz branşı seçerek, forma tasarım işlemini başlatabilirsiniz. İlgili branşta erkek ve kadın için ayrı forma seçenekleri var ise cinsiyet seçimini de yapabilirsiniz.


Adım 2- Forma Modelinize Karar Verin

İkinci adımda bir çok model arasından tercih yapmanıza imkan tanıyan forma model seçimi ekranı karşınıza gelecektir. Bu ekranda branşınıza özel tasarlanmış modeller arasından size uygun bir modeli seçerek bir sonraki adıma geçebilirsiniz.


Adım 3- Formanızı Tasarlayın

Üçüncü adımda formanızı takımınıza özel hale getirebileceğiniz tasarım ekranı gelecektir. Ekranın sol tarafında tasarım adımları ve sağ tarafında formanızın nasıl görüneceği hakkında fikir verecek görsel(ler) yer almaktadır. Bu görüntü ilk anda varsayılan halidir ve siz seçim yaptıkça değişecektir.

Takımınıza özel forma oluşturmanın ilk adımında ana renk ve model destekliyorsa detayların renklendirilebileceği 1. renk, 2. renk, 3.renk seçenekleri yer almaktadır. Renklerinizi seçtiyseniz devam edebilirsiniz.

Bu aşamanın ikinci adımında yaka, ribana ve kol seçimi bölümünden seçtiğiniz modele özel tanımlanmış yaka seçeneklerinden istediğinizi belirtip, kol ve ribana isteklerinizi işaretleyebilirsiniz.

Bu aşamanın üçüncü adımında formanızı şort, eşofman gibi bir alt ile birleştirmek istiyorsanız Şort/Alt İstiyorum seçeneğinde işaretleme yaparak açılan şort modelleri arasından dilediğinizi seçin. Şort seçimi yaptıysanız şortunuzu renklendirmek için ana ve detay rengi seçenekleri şortunuzu renklendirebilirsiniz.

Bu aşamanın dördüncü adımında çorap istiyorsanız Çorap İstiyorum seçeneğinde işaretleme yaparak açılan çorap modellerinden birini seçebilirsiniz. Çorap seçimi yaptıysanız çorabınızın renk seçimini tamamlayabilirsiniz.

Artık bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz.


Adım 4- İsim ve Reklam alanlarıyla formanızı Özelleştirin

Dördüncü adımda forma sponsor bilgileri bölümünde formanızın ön/göğüs, arka/sırt ve seçim yaptıysanız şort kısmında düzenlemeler yapabilirsiniz.

Takım Sporları sisteminde her branşa özel forma modelleri için ön tanımlı sponsor alanları tanımlanmıştır. Genel olarak üst formalar için formanın ön kısmında sağ ve sol göğüs, göğüs altı; forma arkasında sırt ve bel kısımlarında; ayrıca sağ ve sol kollarda toplamda 7 adet reklam alanı bulunmaktadır. Şort kısmında sağ ve sol bacak olmak üzere 2 adet reklam alanı tanımlanmıştır.

Sağ ve sol göğüs reklam alanları için bayrak ve/veya logo-amblem yükleme seçeneğimiz mevcuttur. Ön göğüs altı reklam alanına dilerseniz yazı, dilerseniz de reklam görseli yükleyebilirsiniz. Ayrıca sağ ve sol kol reklam alanları için reklam görseli yükleyebilirsiniz.

Formanızın arka kısmında yer alan sırt ve bel alanlarını oyuncunun ismi yada yazı/reklam görseli yükleyebilirsiniz. Sırta yazılacak yazılar ve oyuncu isimleri için oval yazı formunu da seçenekler arasında görebilirsiniz.

Şort reklam alanlarında dilerseniz forma numarası, reklam görseli/takım logo-amblemi seçenekleriyle ikili bir kombin yapma tercihini kullanabilirsiniz.

Burada özellikle dikkat etmeniz gereken konu yüklediğiniz takım logo-amblemi ve reklam görsellerinin yüksek çözünürlüklü olmasıdır. (Mümkünse vektörel formatta ya da birebir boyutlandırılmış 300 dpi çözünürlük bir çalışma olması baskı kalitesinin takımınıza yakışır şekilde olmasını sağlayacaktır.)


Sponsor ve reklam alanlarını dilediğinizce düzenlediğinize göre artık forma isim, numara ve beden ölçüleri tablosunu doldurabilirsiniz. Formalarınızı isimsiz ve numarasız tercih ediyorsanız bu bölümü boş bırakabilirsiniz. Bununla birlikte beden ölçüleri kısmını doldurduğunuzdan emin olunuz. Ölçü rehberimiz bu konuda size yardımcı olacaktır.

Siparişinizin içeriğinde kaleci forması yer alıyorsa kaleci bilgilerini de bu alanda girebilirsiniz. Siparişinizin işleme koyulabilmesi için en az 7 adet forma siparişi veriyor olmanız gerekmektedir. Daha fazla sayıda forma ihtiyacınız varsa satır ekle butonuyla sipariş adedini arttırabilirsiniz.

Bu kısımda forma ön ve arkasında yer almasını istediğiniz yazılar ve forma numaraları için yazı stili (font) ve yazı rengi seçiminizi yapabilirsiniz. Her hangi bir tercih yapılmadığı takdirde sistemimizde varsayılan tanımlamalar kullanılacaktır.

Siparişiniz için ekstra bir talebiniz varsa not kısmına ekleyebilirsiniz.

Formanızda yer almasını istediğiniz görselleri yerleştirdiniz; isim, numara ve beden seçeneklerini doldurup kontrol ettikten sonra "sonraki aşama" butonuna basarak son adım olan sipariş sayfasına geçebilirsiniz.


Adım 5- Siparişinizi tamamlayın

http://www.takimsporlari.com/ web sitemiz üzerinden forma siparişinizi tamamlayabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Daha önceden üyeliğiniz var ise üye girişi yaparak işleminize devam edebilirsiniz. Daha üye olmadıysanız basit bir kaç adımdan oluşan üye kayıt işlemini gerçekleştirerek kaldığınız yerden siparişinize devam edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz sitemize üye girişi yapmak için facebook hesabınızı da kullanmanız mümkün.

Üye girişini yaptıktan sonra siparişiniz için gereken fatura ve kargo teslimatı için adres bilgilerinizi girerek, dilediğiniz kargo yöntemi ve ödeme seçeneğini tercihinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Gerekli bütün alanları doldurmanızın ardından "Sipariş Özet" tablonuz açılacaktır. Bu tabloda tasarımını yaptığınız forma sipariş detayları (branş, model, renkler, siparişinizi adedi ve fiyat bilgisi) yer almaktadır. Tablonun hemen altında forma isim, numara ve beden ölçüleri; ayrıca sponsor yazı/logo ve görselleri bağlantılarına tıklayarak forma tasarımınıza eklediğiniz sponsor bilgilerini görebilirsiniz.

Sipariş özetinizi dikkatle kontrol ettikten sonra "Sipariş Ver" butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bu adımdan sonra forma siparişiniz esnasında vermiş olduğunuz irtibat bilgileri üzerinden sizinle ile iletişime geçilecek ve siparişiniz hazırlanmaya başlanılacaktır.

Siparişiniz ile ilgili detayları görmek ve üretim durumlarını takip etmek için sitemizin üst menüsünde yer alan kullanıcı altındaki siparişlerim sayfasını kullanabilirsiniz.


#Futbol, #basketbol, #voleybol, #hentbol